Не пропусти

Если муж часто выпивает с друзьями

Доброго дня. Допоможіть будь-ласка у складній ситуації. Ми з чоловіком 5 років разом, маємо дітей. Проблема в тім, що він надто привязаний до своїх друзів, та до спиртного, яке у їх оточенні присутнє. Я розумію, що проблема не лише у друзях, які його кличуть, а й в ньому самому. Я не можу змиритись з тим, що він не приходить додому, а прийшовши обіцяє все виправити, але обіцянки тривають неодноразово. Я не хочу, щоб наша сімя розпалась, або перетворилась на пекло. Я пробувала всіма методами його впросити облишити друзів, але це не допомагає ніяк. Я дуже боюсь йому нашкодити. Тому прошу допоможіть мені.
Дуже чекатиму вашої відповіді.
З повагою,Неля

Доброго дня, Нелє.

Випадок у Вашій родині – типовий для багатьох сімей. Справа у тому, що психологічно жінка відчуває себе абсолютно комфортно у колі родини. З чоловіками дещо складніше: ані улюбленої роботи, ані сімейного затишку їм недостатньо. Чоловіки шукають «драйв». На жаль, у Вашому випадку він знаходить якийсь замінник цього драйву серед товаришів.

Если муж часто выпивает с друзьямиТобто Вам необхідно уважно придивитись до свого коханого, пригадати його захоплення і допомогти знайти йому власне захоплення, що допоможе знайти його «драйв» поза звичного кола товаришів з алкоголем. Найчастіше жінки намагаються придбати у родини дещо не нове авто. Якщо Ваш чоловік захоплюється механікою, то це буде добрим виходом для усіх. Клопоти з машиною забирають багато часу, вимагають нових знань, знайомих, серед яких буде багато непитущих. Водночас це зручно для усієї родини. Але це – як приклад.

Ваші сумніви стосовно майбутнього родини повинні підштовхнути Вас до ближче до храму: православ’я має дуже багато сильних молитов, щоб врятувати родину. По-перше, треба молитися Пресвятій Богородиці «о прибавлении ума», обов’язково називаючи ваші з чоловіком імена, а також ваших дітей. По-друге, є дуже сильна молитва «супругов в опасности распада сім’ї», звертаючись до святих Іосифа та Марії декілька разів повторюйте ваші з чоловіком імена.

І, найголовніше, пам’ятайте, що Ваші бесіди и заклики повернутись у коло родини, Ваш чоловік, скоріш за все, сприймає як «винос мозгу», тому краще до цього не вдаватись. Якщо ж Ви помітите, що Ваші слова і, навіть, вигляд починають його дратувати, то одразу читайте молитву св. мученикам Гурію, Симону и Авіву. Окрім того, звертайтесь частіше до Янгола-Охоронця Вашої родини, просіть його зберегти Вашого чоловіка та Вас «в честном супружестве». Знайте, що палка молитва разом із щирим коханням виведуть Вашу родину із складного періоду.

О admin

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Узелковая магия или плетенная на все случаи жизни

Люди, предпочитая обезопасить себя и близких от влияния Темных Сил, либо привлечь в жизнь удачу ...